Sayın Velilerimiz,

Bildiğiniz üzere yakın zamanda yaz kampımızı ve planlanmış olan tüm organizasyonlarımızı, sürmekte olan Covid-19 salgını dolayısıyla iptal etmiştik. Bu iptalden bahsederken de, Türkiye Basketbol Federasyonu, Türkiye Voleybol Federasyonu ve Gençlik ve Spor Bakanlığı taraflarından gelecek bilgilendirmenin de takipçisi olduğumuzu belirtmiştik.

Geçtiğimiz gün, her iki federasyonun başkanlarından gelen açıklama neticesinde, tüm basketbol ve voleybol liglerinin, şu anki haliyle tescil edilmesine karar verilmiştir. Altyapı maçları, yani bizim maçlarımız da bu duruma dahil olup, kalan hiç bir maçın oynatılmayacağını öğrendik.

Ada Yıldızları Spor Kulübü olarak; sporcularımızın, siz velilerimizin ve koçlarımızın sağlığını düşünerek, salon faaliyetlerimize 13 Mart 2020 tarihi itibariyle ara verdik. Bunun yanı sıra, basketbol ve voleybol takımlarımızın online antrenmanlarını devam ettiriyoruz. Bu antrenmanlarla, sporcularımıza kuvvet ve kondisyon yüklüyor, ayrıca onları da zinde tutuyoruz. Online antrenmanlarımıza bir süre daha devam edeceğiz.

Bilgilerinize arz eder, sağlıklı günler dileriz.

ADA YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ