Sayın Velilerimiz,

Ülkemizin Covid-19 ile mücadeledeki üstün gayretleriyle birlikte, güzel günlerimize geri dönüyoruz. Ada Yıldızları Spor Kulübü olarak, bildiğiniz üzere antrenmanlarımızı, tüm tedbirlerin alınmasına rağmen ertelemek zorunda kaldık. Kulübümüz çerçevesinde yapılacak tüm programlarımızı da iptal ettik. Sezonumuzun başlama tarihi, maçlarımızın oynanacağı tarih, antrenmanlarımıza ve salonlarımıza döneceğimiz tarihi heyecanla bekliyoruz. Bu konuda ise Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan ve Sağlık Bakanlığı’ndan gelecek kararı takip ediyoruz.

En yakın programlarımızdan birisi olan ve 15-20 Haziran 2020 tarihleri arasında yapacağımız, Bodrum Yaz, Spor ve Eğlence Kampı’mızı, ülkemizin mücadelesindeki başarı sevindirici olsa dahi, öncelikle sporcularımızın ve koçlarımızın sağlığını korumak adına iptal ediyoruz. Halkla ilişkiler bölümündeki arkadaşlarımız, en kısa zamanda sizlerle iletişime geçip, sizlere detaylı bilgi vereceklerdir.

Bu süreçteki en büyük temennimiz, sağlığımızı koruyabilmek ve en kısa zamanda Covid-19 virüsünü yenip, salonlarımıza dönebilmektir. İlginize teşekkür ederiz. Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle…