Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ada Yıldızları Spor Kulübü, Mert Recep Gümüşkaynak tarafından Dernek İl Müdürlüğü’ne ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı bir spor kulübü olarak faaliyetlerine başlamıştır. Senelerdir altyapı liglerine ve A Takımlarda görev almış tecrübeli antrenör kadrosuyla hizmetlerine devam etmektedir. Ada Yıldızları Spor Kulübü bünyesinde, yaz ve kış kampları düzenlenmektedir. Antrenör kadromuz, senelerce çeşitli kamplara katılarak, tecrübelerini sporcularımıza ve kampçılarımıza aktarmaya devam etmektedir. Vizyonu, misyonu ve hedeflerini altyapının önemine dayanan Ada Yıldızları Spor Kulübü, Türk Sporuna dürüst, ahlaklı ve sağlıklı sporcular yetiştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Hedefimiz

Hedefimiz, Türk Sporu’na ve ülkemize faydalı, spor ahlakıyla yetişmiş bireyler kazandırmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, Türk Sporu’na dürüst, ahlaklı ve sağlıklı sporcular yetiştirmek ve Türk Sporu’na en iyi şekilde hizmet etmelerini sağlamaktır. Ada Yıldızları Spor Kulübü olarak, sporcunun dürüstlüğü ve ahlakı ön planda olup, sporcunun sorumluluk sahibi bir birey olması, en önemli konumuzdur. Sporcularımız ileride “basketbolcu, voleybolcu, jimnastikçi, yüzücü” olarak anılması, aynı zamanda sorumluluk sahibi ve ahlaklı olması, temel görüşümüzdür.

Misyonumuz

Türk Sporu’na vizyonumuz dahilindeki sporcuları yetiştirmek ve onların Türk Sporu’na en iyi katkıyı vermesini sağlamaktır. Sporcularımızı sportif bir bilinçle yetiştirerek , sporun onların hayatının bir parçası olduğunu, aynı zamanda dürüst ve ahlaklı olmaları gerektiğini öğretmek en önemli misyonumuz olup, çalışmalarımız da bu yönde devam etmektir. Hedefimiz, Türk Sporu’na en iyi katkıyı verebilmek ve milli takımlarımıza en iyi, en dürüst sporcuları yetiştirmektir.