Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ada Yıldızları Spor Kulübü, Mert Recep Gümüşkaynak tarafından Dernek İl Müdürlüğü’ne ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı bir spor kulübü olarak faaliyetlerine başlamıştır. Kulübümüz, senelerdir altyapı liglerinde ve A takımlarda görev almış, branşlarında tecrübeli antrenör kadrosuyla hizmetlerine devam etmektedir. Ada Yıldızları Spor Kulübü bünyesinde, yaz ve kış kampları düzenlenmektedir. Antrenör kadromuz, senelerce çeşitli kamplara katılarak, tecrübelerini sporcularımıza ve kampçılarımıza aktarmaya devam etmektedir. Vizyonu, misyonu ve hedefleri altyapının önemine dayanan Ada Yıldızları Spor Kulübü, Türk sporuna dürüst, ahlaklı ve sağlıklı sporcular yetiştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Hedefimiz

Hedefimiz, Türk sporuna ve ülkemize faydalı, spor ahlakıyla yetişmiş bireyler kazandırmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, Türk sporuna dürüst, ahlaklı ve sağlıklı sporcular yetiştirmek ve Türk sporuna en iyi şekilde hizmet etmelerini sağlamaktır. Ada Yıldızları Spor Kulübü olarak, sporcunun dürüstlüğü, ahlakı ve sporcunun sorumluluk sahibi bir birey olması, en önemli konumuzdur. Sporcularımızın ileride “basketbolcu, voleybolcu, cimnastikçi” olarak anılması, aynı zamanda sorumluluk sahibi ve ahlaklı olması, temel görüşümüzdür.

Misyonumuz

Türk sporuna vizyonumuz dahilindeki sporcuları yetiştirmek ve onların Türk sporuna en iyi katkıyı vermesini sağlamaktır. Sporcularımızı sportif bir bilinçle yetiştirerek, sporun onların hayatının bir parçası olduğunu, aynı zamanda dürüst ve ahlaklı olmaları gerektiğini öğretmek en önemli misyonumuz olup, çalışmalarımız da bu yönde devam etmektedir. Hedefimiz, Türk sporuna en iyi katkıyı verebilmek ve milli takımlarımıza en iyi, en dürüst sporcuları yetiştirmektir.