Sevgili Ada Yıldızları Ailesi;

Spor aktivitelerimizin başlaması hususunda, Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan gelen kararla birlikte 4 Ağustos 2020 tarihi itibariyle antrenmanlarımızı başlatabileceğimiz, kulübümüze tebliğ edildi. Yönetim kurulumuz ve koçlarımız, bu süreç hakkında ne yapabiliriz, nasıl başlayabiliriz sorularına çözüm ararken, Kurtköy’deki spor salonumuzu Covid-19 tedbirleri kapsamında hazırladık ve antrenmanlarımıza başladık.

Maltepe’deki salonlarımız için 19 Eylül 2020 tarihinde başlamayı planladık, fakat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden tarafımıza henüz bir onay gelmedi. Biz de, bu sebeple başlangıç tarihimizi süresiz olarak ertelemek durumunda kaldık. Herhangi bir gelişme sonucu tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Elimizde olmayan durumlardan ve resmî prosedürlerin tamamlanmasını beklediğimizden ötürü, maalesef çok özlediğimiz salonlarımıza ve sizlere kavuşamadık. Mücbir sebepler doğrultusunda alınan bu kararı, siz değerli velilerimizle ve sporcularımızla paylaşarak, konunun en yakın takipçisi olduğumuzu bildirmek isteriz.

NOT: Takım sporcularımızın kros antrenmanları, aynı şekilde devam edecek olup, talebe göre gün ve saat değişiklik gösterebilir.

ADA YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ